Adres: Değirmiçem, Manolya Apt, Ömer Köylüoğlu Cd. D:18, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

DETAY YAZILIM Türkiye’deki  Endüstriyel İşletme yazılımı ve danışmanlık kuruluşlarındandır. 25 yıldır,Endüstriyel üretim , moda, giyim, ayakkabı, perakende endüstrilerine enterprise resource planning (ERP) çözümleri sağlayarak, markaların “planlamadan teslimata” kadar uzanan süreçlerinde global deneyimlere sahip olmalarını sağlamaktadır.

DETAY YAZILIM Endüstriyel İşletme ve üretim endüstrisine 1998 yılından beri danışmanlık ve çözümler sağlar. Türkiye’de Alanında Türkiye’deki en deneyimli danışmanlık kuruluşlarından olan Detay Yazılım, müşterilerine Verimli deneyim ve yaklaşımları sağlar ve dijital dönüşümlerinde yardımcı olur.

DETAY YAZILIM deneyimli ve uzman danışmanlar ile oluşturduğu ekipleriyle profesyonel hizmetler sağlar. İş danışmanlığı, süreç yönetimi, uyarlama, proje yönetimi, özelleştirme, yazılım geliştirme, sistem entegrasyonu, raporlama, eğitim ve destek hizmetlerini müşterilerine en gelişmiş yöntem ve teknolojilerle sağlamaktadır.

1995 yılından bu yana kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle, en iyi çözümleri en doğru yöntemlerle müşterilerimize sağlıyor, bilgi ve uzmanlığımızı müşterilerimizle birlikte büyük başarılara dönüştürüyoruz…

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: