Adres: Değirmiçem, Manolya Apt, Ömer Köylüoğlu Cd. D:18, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

Nebim V3 POS ile Mağazada Hızlı Satış

25.05.2020
2.196
Nebim V3 POS ile Mağazada Hızlı Satış

12.07.2017

Türkiye’nin fonksiyonel olarak en zengin POS çözümlerinden olan Nebim V3 POS ile mağaza kasalarınızdaki tüm işlemlerinizi hızlı, pratik ve mevzuatın gereksinimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Her türlü masaüstü bilgisayarlarda çalıştırılabilen, dokunmatik ekran destekli, pratik POS arayüzü ve kullanıcıya göre kişiselleştirilebilen kısa yol tuşları sayesinde, müşteri kartı açmadan satışa, değişim ve iadelerden satış sonrası servis işlemlerine kadar tüm kasa işlemlerinizi hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Pratik arayüzü ve piyasadaki yaygın kullanımı sayesinde, yeni kasiyerleriniz de programın kullanımına hızla uyum sağlayabilirler.

Standart bir perakende satış programından beklediğiniz faturalı veya perakende satış fişi ile satış, peşin veya taksitli satış, ürün ya da renk/beden değişimi, ürün iade, indirim kampanyası veya para puan uygulaması, hediye kartı satışı veya müşteri bilgilerinin yönetimi gibi, klasik bir perakende satış veya POS programdan beklediğiniz tüm özellikleri, Nebim V3 POS’ta bulabilirsiniz.

Nebim V3 POS’ün özelliklerini, bağımsız mağazalarda tek bir POS üzerinde kullanabileceğiniz gibi, aynı zamanda, yüzlerde mağazanın ve kasanın online entegre olduğu zincir mağaza ortamlarında da ölçeklenerek ve merkezden tek bir elden yöneterek kullanabilirsiniz.

Alışveriş esnasında ekranda bulunan satış fişini tamamlamadan askıya alarak bekletebilir ve kasada bekleyen diğer müşterilerin satış işlemleri için fatura kesmeye devam edebilirsiniz.

Nakit, kredi kartı, hediye kartı, kredi çeki (iade veya değişim kartı) gibi farklı ödeme şekilleriyle parçalı ödeme kabul edebilirsiniz.

Mağazalarınızda kağıt fatura ile çalışmanın yanı sıra, isterseniz e-Arşiv, e-Fatura ve e-Fatura iade işlemlerinizi gerçek zamanlı ve mevzuat gereksinimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (YN ÖKC) entegrasyonu sayesinde ödeme işlemlerini mevzuatın gerektirdiği fatura bilgi fişlerini veya yazar kasa fişini, Nebim V3 POS üzerinden, ÖKC ile entegre bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede mevzuat gereksinimlerini yerine getirirken kasiyerin yanlış ödeme şekli, banka, kredi kartı seçim olasılığını ortadan kaldırarak alışverişin kontrollü bir şekilde sonlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı Tax-Free entegrasyonu sayesinde Tax-Free faturalarınızı aracı kurumla entegre bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Nebim V3’ün zengin indirim kampanyası, para puan ve hediye kartı fonksiyonlarını kullanabileceğiniz gibi, isterseniz Nebim V3’ün zaten hazır olarak sunduğu Paro, Hopi ve Zubizu gibi harici müşteri sadakat yönetimi sistemleri anlık entegrasyon yeteneklerinden de faydalanabilirsiniz ve bu sayede müşterilerinize kişiselleştirilmiş avantajlar sunabilirsiniz.

Müşterileriniz ile kasada ödeme esnasında iletişim kurarken, müşterilerin Elektronik Ticaret Kanunu kapsamında zorunlu olan toplu iletişim opt-in ve opt-out bilgilerini de toplayabilir, güncelleyebilir ve Nebim V3’ün toplu SMS ve e-mail gönderimi uygulamaları ile entegre bir şekilde tutabilirsiniz.

Müşterileriniz ile kasada ödeme esnasında iletişim kurarken, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereksinimlerini yerine getirebilir, kayıt oluşturma ve saklama işlemlerinizi mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil servis sağlayıcılarıyla gerçekleştirilen iş birliği sayesinde tüm operatörlerin desteklendiği anlık SMS gönderimlerini Nebim V3 POS üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tadilat işlemleri gibi, satış sonrası servis ve destek işlemlerinizi Nebim V3 POS üzerinden kolaylıkla takip edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Kullanıcıların Nebim V3 POS ara yüzünü Türkçe’nin yanı sıra Almanca, Arapça, Azerice, Çince, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Makedonca, Romence ve Rusça gibi dillerde kullanmalarını sağlayarak, farklı dillerde işlem yapabilirsiniz.

Nebim V3 Optik uygulaması ile optik cam, çerçeve, güneş gözlüğü ve lenslerin spesifik özellikleri ile birlikte kodlanmasından sipariş aşamasına ve teslimatına kadar tüm süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Taksitli satış işlemleri ve sonradan teslim satışlarınızı, kefil, limit, ödeme, istihbarat, teslimatçı gibi tüm süreçlerle verimli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Nebim’in tüm Türkiye çapında 500’ü aşkın uzman personeli ve 60’ın üzerinde Çözüm Ortağı sayesinde hızlı ve verimli destek alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: