Adres: Değirmiçem, Manolya Apt, Ömer Köylüoğlu Cd. D:18, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

Nebim, Yurt İçi ve Yurt Dışında Çözüm Ortakları Ağını Genişletiyor

25.05.2020
1.958
Nebim, Yurt İçi ve Yurt Dışında Çözüm Ortakları Ağını Genişletiyor

07.07.2017

Nebim; seçkin Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcılardan oluşan bir ekosistem ile firmaların Nebim çözümlerinden elde ettikleri verimliliği en üst düzeye çıkarıyor. Satış ve destek konularında uzmanlık kazanmış Nebim Application Expert (NAE) sertifikalı danışmanlara sahip olan Nebim Çözüm Ortakları ve Nebim Yetkili Satıcıları, yurt içinde ve yurt dışında Nebim çözümlerini kullanan firmalara hizmet veriyor.

Nebim, yurt içi ve yurt dışında mevcut çözüm ortakları ağını genişletmek üzere yeni çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda Çözüm Ortakları Adaylarına oryantasyon ve Nebim V3 uzmanlık eğitimleri veriyor.

3-4-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında Nebim’in merkezinde gerçekleştirilen “Nebim Çözüm Ortağı Oryantasyon Programı” kapsamında, programa dahil olan Çözüm Ortağı Adaylarına oryantasyon ve Nebim V3 ile ilgili detaylı uzmanlık eğitimleri verildi. Bu oryantasyon programı sonucunda; “Efemar Bilişim”, “Kolay Eğitim Hizmetleri”, “Mazlum Bilgisayar”, “Mercan Bilişim” ve “UTS Bilgisayar Yazılım” firmaları Nebim Çözüm Ortakları ekosistemine katılmıştır.

Nebim, “Nebim Çözüm Ortağı Oryantasyon Programı” ile yeni adaylar bulmaya ve Nebim ekosistemine dahil etmeye devam edecek.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: